Официальный дилер в Украине

Терморегулятори DEVI

Характеристика та основні види терморегуляторів DEVI

Установка електричних терморегуляторів devi дозволяє чітко контролювати роботу кабельних систем опалення. Терморегулятори DEVIreg включають термостати, які можна встановлювати як всередині приміщень, так і зовні.

Вибір терморегулятора DEVIreg залежить від типу датчика температури:

  1. Установка системи «тепла підлога», що передбачає обігрів поверхні до рівня комфорту, потребує встановлення регулятора в комплекті з датчиком підлоги.
  2. Встановлення системи «тепла підлога», яка використовується як основне та єдине джерело опалення, вимагає використання регулятора, укомплектованого датчиком температури повітря.
  3. У разі встановлення системи «тепла підлога», яка використовується як єдине джерело опалення та потрібне додаткове обмеження температури за рахунок монтажу дерев'яного покриття, необхідно застосовувати регулятор, укомплектований одночасно датчиком температури та датчиком повітря.

Особливості монтажу терморегулятори devi

Монтаж терморегуляторів здійснюється кількома способами. При необхідності встановлення обладнання на стіну виконується накладний монтаж. Коли потрібний монтаж терморегулятора в стіну, необхідно використати інсталяційну коробку. У разі монтажу терморегуляторів у електричний щит необхідно використовувати профіль DIN.

Потужність реле

У разі використання того чи іншого регулятора обов'язково слід обумовлювати максимальну потужність навантаження, яка можлива при використанні конкретного нагрівального елемента. Необхідно виконати нескладний розрахунок, згідно з яким максимальна потужність дорівнюватиме твору номінального значення напруги живлення і максимального струму реле.

Так, наприклад, для терморегуляторів DEVIreg 130 та DEVIreg Touch із силою струму 16А, максимальна потужність складе: 220В×16А=3520Вт. У разі, коли потужність системи виявляється вище, слід додатково використовувати контактори, або магнітні пускачі.

Терморегулятори, обладнані таймером

У конструкцію терморегулятора DEVIreg Touch входить вбудований інтелектуальний таймер. Такий таймер самостійно визначає, коли потрібно включати обігрів для досягнення потрібної температури в певний час. Роботу таймера важливо коригувати залежно від теплових втрат у приміщеннях, які можуть відрізнятися при настанні певної пори року.

Терморегулятор DEVIreg 535 обладнаний звичайним таймером, який включає та вимикає систему саме в той час, який встановлює користувач.

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106