Официальный дилер в Украине

Кабелі нагрівальні DEVI

Нагрівальні кабелі DEVI можна використовувати для опалення житлових та офісних приміщень. Продукцію цієї торгової марки встановлюють також для захисту від зледеніння, промерзання та скупчення снігу на відкритих ділянках.

Характеристика нагрівальних кабелів DEVI. Основні види

Нагрівальні кабелі DEVI можна використовувати для опалення житлових та офісних приміщень. Продукцію цієї торгової марки встановлюють також для захисту від зледеніння, промерзання та скупчення снігу на відкритих ділянках.

Види нагрівальних кабелів для приміщень

DEVIflex DTIP –  кабель двожильний екранований (1 холодний кінець), вогнетривкий. Допускається монтаж у тонких підлогах, а також у житлових приміщеннях та офісах для повного опалення.

DEVIflex DSIG – кабель одножильний екранований (2 холодних кінця), вогнетривкий. Можна встановлювати в системах опалення житлових квартир та офісів, а також у тонких підлогах.

DEVIflex DSIX – кабель одножильний без екрану. Силіконовий кабель високотемпературний. При роботі важливо повністю виключити контакт із середовищем, що містить олію. Такий нагрівальний кабель devi призначений для захисту від промерзання холодильних дверей.

Види нагрівальних кабелів для відкритих майданчиків

DEVIflex DTCE – кабель двожильний екранований (1 холодний кінець без з'єднувальних дротів). Вогнетривкий кабель, стійкий до атмосферних опадів та впливу УФ-випромінювання, витримує відносну деформацію. Такий нагрівальний кабель використовують для захисту дахів від утворення бурульок, захисту зливних труб і жолобів від замерзання. Встановлюють із зовнішньої частини будівлі.

DEVIflex DTIK – кабель двожильний екранований (2 холодні кінці). Цей вид кабелю укладають під асфальт або монтують усередину нього, щоб запобігти появі снігу та льоду на даній ділянці. Екран кабелю виконаний з алюмінієвої фольги, а сама конструкція чудово переносить високу температуру асфальту під час його укладання.

DEVIflex DSM3 – нагрівальний кабель devi одножильний, екранований. Призначений для укладання в бетон або ґрунт, використовується для підігріву газонів. Такий кабель міцний по відношенню до можливого розриву або деформації.

DEVIflex DTIP – кабель двожильний екранований (1 холодний кінець), вогнетривкий. Використовується для захисту труб від промерзання, підходить для укладання всередині щаблів та під'їзних шляхів для запобігання утворенню снігу та льоду.

DEVIflex DTIV – кабель двожильний екранований. Використовується для встановлення всередині труб для захисту від замерзання.

DEVIflex DSIG – кабель одножильний екранований (2 холодних кінця), вогнетривкий. Допомагає впоратися з можливим зледенінням, сходами та тротуарами.

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106