Официальный дилер в Украине

Про магазин

Інтернет-магазин кабельних систем обігріву DEVI належить ТОВ «Статус-Електро», офіційному дилеру компанії DANFOSS в Україні за продуктами DEVI™ та DANFOSS™.

Сьогодні компанія DEVI лідирує на Європейському ринку розробки та виробництва кабельних систем.

Успіху системи сприяють насамперед висока якість продукції та ставка на підготовку кваліфікованих монтажників. Продаж обладнання ведеться через мережу офіційних дилерів DEVI. Установка системи та розрахунки необхідної потужності провадяться з урахуванням конкретних місцевих умов. Накопичений досвід відображається у спеціальних посібниках з систем Deviheat™. Для забезпечення правильності встановлення та експлуатації кожна система Deviheat™ супроводжується детальною інструкцією. Окрім того, на кожну систему оформляється гарантійний сертифікат. Гарантія на кабель 10 років.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальне обладнання для обігріву вашого будинку та при необхідності виконати заміри та монтаж.

Запрошуємо до співробітництва

Ми завжди відкриті для співпраці та раді будь-яким пропозиціям та питанням. Упевнені, що у нашій особі Ви завжди знайдете надійного постачальника обладнання DEVI та партнера.

Нашим дилерам ми пропонуємо:

  • гнучку систему знижок,
  • допомога у роботі з клієнтами на будь-якому етапі,
  • технічну підтримку.

Продаж обладнання

Високоякісні електричні нагрівальні кабельні системи, що складаються з нагрівальних кабелів DEVIflex™, тонких нагрівальних матів DEVImat™, регуляторів DEVIreg™, нагрівальних матів DEVIdry™, монтажних панелей DEVIcell™ Dry та різних кріпильних елементів.

Обміри та розрахунок

Перш ніж вибрати систему електричної теплої підлоги, яка підходить для Вашого приміщення, необхідно провести заміри приміщення та розрахунок обладнання з урахуванням: площі обігріву, наявності стаціонарно встановлених меблів, можливістю підняття рівня підлоги і т.д.

Монтаж

Монтаж теплої підлоги краще довірити фахівцю, який зробить його з урахуванням усіх особливостей приміщення. На всі виконані будівельні та оздоблювальні роботи надаємо гарантію якості. Способи монтажу електричної теплої підлоги.

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106