Официальный дилер в Украине

Монтаж теплої підлоги DEVI

Система тепла підлога DEVI призначена для створення комфортної температури у приміщенні. Монтаж теплої підлоги передбачає встановлення системи під покриття та її підігрів до певної температури. Розподіл теплових потоків відбувається таким чином, що температура над поверхнею підлоги є вищою, ніж на рівні голови. Крім того, перенесення тепла від нижніх шарів до верхніх відбувається таким чином, що пил практично не піднімається. Це виключає появу алергії у багатьох людей та зниження почуття дискомфорту у людей, які страждають на астму або захворювання дихальної системи.

Монтаж нагревательного кабеля в теплоизолирующие пластины DEVIcell Dry

Цікаво, що на відміну від традиційної опалювальної системи, відчуття комфорту при роботі теплої підлоги настає за більш низької температури, і все через те, що в області ніг температура повітря вища. Установка теплої підлоги можлива з будь-яким варіантом покриття для підлоги. Рівень необхідної температури підтримується терморегулятором, точність якого не виходить за 0,2-0,4°C.

Якщо ви плануєте купити теплу підлогу DEVI, необхідно обрати один з шести способів його встановлення.

Як правило монтаж системи "Тепла підлога" включає такі роботи:

 • Виїзд фахівця додому для вимірів та розрахунку обладнання
 • Укладання нагрівального кабелю або нагрівальних матів відповідно до рекомендацій виробника
 • Прокладання комунікацій (довжиною близько 2,5 м), буріння отвору під регулятор (діаметр 65 мм, глибина до 100 мм) або підготовка гіпсокартонової стіни для встановлення терморегулятора
 • Монтаж терморегулятора
 • Підключення електроживлення.

Вартість монтажу

 • Монтаж "теплої підлоги" зазвичай становить 20% від вартості обладнання.
 • Монтаж систем антиоблічення та сніготанення - 25-45% від вартості обладнання.

6 варіантів монтажу теплої підлоги

 • 1. Установка в цементно-піщану стяжку.

  Найпоширеніший спосіб монтажу системи, під час якого рівень підлоги піднімається на 3-7 див.

 • 2. Монтаж у самовирівнюючу стяжку

  При такому виконанні нагрівальний кабель розташовують на поверхні підлоги, зміцнюють монтажною стрічкою та заливають розчином, який самостійно розтікається під дією сил тяжіння, формуючи абсолютно нову поверхню..

 • 3. Монтаж тонкого нагрівального мату.

  Для фіксації розкладеного нагрівального мату використовують плитковий клей. Ця система дозволяє практично не збільшувати висоту підлоги. Докладніше – у статті "Установка нагрівальних кабельних систем DEVI"

 • 4. Установка спеціальних монтажних листів Devicell Dry.

  Така система нагрівальних підлог передбачається в тому випадку, коли як підлогове покриття використовують дерев'яні підлоги або паркетні дошки, лінолеум та ламінат. Товщина шару листів складає близько 15 мм.

 • 5. Монтаж теплоізолюючих килимів Devidry™.

  Внутрі килимка вбудований нагрівальний кабель. Розмір килимка можна регулювати, якщо обрізати поверхню, що не обігрівається, розташовану по краях килимка. Система встановлюється під дерев'яні покриття, лінолеум чи ламінат.

 • 6. Прокладає нагрівальний кабель між окремими фрагментами дощатої підлоги.

  Цей варіант укладання використовують у ремонтованих дерев'яних підлогах на лагах.

Варіанти установки системи для повного чи комфортного обігріву

Готові або зібрані системи теплу підлогу можна успішно використовувати як для повного опалення приміщення, так і як додаткове джерело тепла. При цьому важливо враховувати такий показник, як питома потужність обладнання.

Повне опалення

Повне опалення передбачає забезпечення необхідної комфортної температури та компенсацію теплових втрат. Теплові втрати конкретного приміщення залежить від кліматичних особливостей регіону. Що стосується теплових втрат самої будівлі, то тут важливо враховувати матеріал, з якого виготовлені стіни, підлога та покрівля, наявність та властивості теплоізоляційного матеріалу, а також кількість вікон та засклених балконів та лоджій. Як правило, дані про розрахунки систем опалення знаходяться у проектній документації. Якщо таких даних немає, слід звернутися за консультацією до фахівця.

Під час проведення розрахунку загальної потужності обладнання, необхідного для повного опалення приміщення, визначають місце, де буде розташоване нагрівальне обладнання. Монтаж теплої підлоги відбувається на ділянках, де немає стаціонарно розташованих меблів (шаф, стінок і диванів, сантехніки та іншого). Тобто площа, що не опалюється, віднімається з повної площі.

Враховуючи коефіцієнт запасу потужності (1,3), слід вибирати нагрівальний кабель з деяким запасом, що в результаті дозволить отримати необхідну потужність. Вибір питомої потужності обладнання залежить від таких додаткових показників, як конструкція підлоги та призначення самої системи. Найчастіше цей показник знаходиться в межах 90-200Вт/м2. Якщо питома потужність має бути більшою, слід використовувати додаткове обладнання для обігріву.

Додатковий обігрів або комфортне опалення з теплою підлогою

Коли систему кабельного обігріву монтують як додаткове джерело тепла, важливо враховувати такі критерії, як температура в приміщенні, що знаходиться на попередньому рівні, якість конструкцій та перекриттів, наявність ізоляційного шару. Якщо клієнти мають особливі побажання щодо комфортної температури, це також слід враховувати при виборі системи певної потужності.

Опалення квартир у панельних будинках здійснюється за питомої потужності 100-130 Вт/м2 та до 160 Вт/м2 для санвузлів. Управління системою відбувається за допомогою терморегуляторів, що дає змогу утримувати температуру на заданому рівні.

Управління обігрівом

Підтримка температури поверхні підлоги на комфортному рівні 26-31 ° С здійснюється за допомогою електронних регуляторів. Точність терморегуляторів у системі "тепла підлога" становить ±0,4°С.

Терморегулятор вибирають залежно від способу монтажу та набору необхідних функцій.

Накладний терморегулятор Devireg™130
Devireg™132
Вбудований у стіну Devireg™530
Devireg™531 
Devireg™532  
Вбудований у стіну, програмований Devireg™535
Вбудований у стіну, сенсорний, програмований, інтелектуальний Devireg™Touch
Щитовий терморегулятор з установкою на рейку DIN Devireg™316
Devireg™330

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106