Официальный дилер в Украине

Історія DEVI

Компанія DEVI є одним із провідних світових лідерів із виробництва нагрівальних систем. Завдання бренду полягає у розвитку та зміцненні власних позицій. Розвиток бренду та його просування здійснюється швидко та впевнено. Серед головних пріоритетів фірми DEVI – повага до клієнта, розуміння його потреб та проблем, а також турбота про власний імідж та репутацію.

Завод DEVI г. Вайле

Свою історію бренд DEVI (скорочено від Dansk El-Varme Industri) розпочав у 1942 році, коли в Данії, у Копенгагені було засновано невелику приватну майстерню з виготовлення та ремонту нагрівальних елементів різних систем та приладів. Вже через рік в історії звичайної майстерні відбувається знаменна подія, яка і стала початком дивовижної історії та популярності: акції фірми викуповує молодий інженер Тег Крістенсен. Прекрасне ділове чуття, унікальні ділові здібності та відповідна освіта допомагають новому власнику компанії швидко перетворити звичайну майстерню на серйозне промислове підприємство. Саме Крістенсен вважається засновником бренду та компанії DEVI як такої.

Компанія стрімко зростає і розвивається, а в 1950 змінює місце дислокації, переїжджаючи в будівлю більшої площі на околиці міста. Наступні роки фірма працює над виготовленням та постійним удосконаленням нагрівальних кабелів, які використовують у різних системах підігріву. У 1960-х роках це виробництво стає основним для компанії DEVI. Поступово виникає інтерес населення до нових форм обігріву. Завдання бренду – привернути увагу до своєї продукції.

Тег КристенсенЗдание компании DEVI в 1950 году 

На початку 1970-х років частина виробничих потужностей переносять у провінційне містечко Вайле, яке вважається портом та важливим центром перетину багатьох торгових шляхів. Тут розташований головний офіс компанії.

80-ті роки минулого століття стали черговим переломним моментом у розвитку компанії, оскільки в цей період відбувається вихід бренду на світовий рівень – продукцію починають експортувати до Фінляндії, а також до інших європейських країн. У цей же час керівництво компанії приймає син Тега Крістенсена, Альфред Б. Крістенсен, який вміло та професійно продовжує справу батька, будучи кваліфікованим інженером-електриком.

У середині 1980-х років компанія DEVI організовує мережу дочірніх підприємств у Норвегії, Німеччині та Швеції, що дозволяє суттєво розширити виробництво та ринок збуту. Основне виробництво в Данії, як і раніше, залишається у Вайлі, де працює новий завод і офіс.

90-ті роки для компанії стали роками бурхливого розвитку, оскільки в цей час відкривається величезна кількість представництв DEVI у Чехії, Польщі, Словаччині, Україні, Росії та країнах Прибалтики. Воістину компанія налаштована дуже серйозно, оскільки в цей час засновують представництва в Новій Зеландії та Австралії. Основним видом діяльності є виробництво нагрівальних систем для опалення підлоги та зовнішніх поверхонь. Щорічний приріст виробництва підприємства становить 25-30%.

Станом на 1997 р. до складу фірми DEVI входить 22 представництва по всьому світу. Кабельні системи опалення – ось основний вид продукції, яку випускає фірма.

DEVI – світовий лідер у галузі кабельних систем опалення

У 2000 році на чолі компанії виявляються Ларс Хермансен та Еббе Кнудсен. У цей же час відкривається представництво у КНР, а також у низці країн Східної та Центральної Європи.

2001 рік – корпорація DEVI стає власником фірми Deleage S.A. (Франція), яка орієнтована виготовлення систем кабельного обігріву підлоги. У цей же час унікальна розробка корпорації – терморегулятор DEVIreg 550 – отримує приз за найкращий дизайн та функціональність.

Терморегулятор DEVIreg 550

У 2003 році корпорація входить до складу однієї з найбільших промислових данських груп Danfoss Group. У цей час розробляють спеціальну систему підігріву для дерев'яних підлог. Особливість системи полягає в тому, що монтаж виконується сухим способом, без встановлення цементно-піщаної стяжки.

У 2005 року промислова група організовує науковий центр, який за своїми масштабами перевершує всі відомі центри. Тут виробляють розробки сучасних інноваційних рішень, спрямовані на покращення якості продукції та зменшення енерговитрат. В результаті з'являється безліч цікавих новинок, зокрема система бездротового керування DEVIlink.

У 2010 році компанія DEVI є лідером у виробництві нагрівальних кабельних систем. У 2011 році відбувається ребрендинг та з'являється новий логотип DEVI. Цього ж року компанія DEVI отримує знак високої якості «Відмінно» в Українському Науково-дослідному центрі незалежних споживчих експертиз.

Автоматизоване виробництво нагрівальних кабелів DEVIflex та матів DEVImat

 

Продукція, що випускається на заводах DEVI, має найвищу якість і відповідає стандартам ISO 9001 та ISO 14001.

ISO 9001 и ISO 14001.

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106