Официальный дилер в Украине

Мати нагрівальні DEVI

Характеристика нагрівальних матів DEVI

Нагрівальні мати DEVImat – система, в якій електричний кабель поміщений на сітку, що самоклеїться, і прикріплений до неї особливим чином. Установка матів набагато зручніша, ніж прокладання кабелю. Мати випускають у рулонах. Зручний монтаж та можливість встановлення на будь-якому етапі виконання ремонтних робіт роблять нагрівальні мати devi особливо популярними і дозволяють суттєво розширити спектр застосування цієї системи.

Види нагрівальних матів для приміщень

Маты нагревательные DEVIDEVImat DTIF – нагрівальний мат, у конструкції якого використаний двожильний екранований кабель (1 холодний кінець). Кабель укріплений на сітку, що самоклеїться, товщина мату 3,5-5мм. Не містить свинцю, вогнетривкий. Такий вид матів встановлюється у приміщенні для формування тонкої статі.

DEVImat DTIR – у конструкції нагрівальних матів devi використаний двожильний нагрівальний кабель (1 холодний кінець), вогнетривкий, не містить свинцю. Допускається монтаж системи під час проведення ремонту для встановлення тонких підлог. Використовують для повного опалення в офісах та житлових приміщеннях.

DEVImat DSVF – нагрівальний мат з екранованим одножильним кабелем (2 холодні кінці), не містить свинцю, вогнетривкий. Товщина мату становить 2,5 мм, що дозволяє встановлювати його в тонких підлогах під покриття будь-якого типу.

DEVIdry – нагрівальні мати devi, які використовуються спеціально для встановлення під дерев'яні покриття. Такий нагрівальний мат складається з 5 шарів, і кожен виконує певну функцію. Система ідеально підходить для встановлення під паркет, ламінат, паркетну дошку чи ковролін. Для зручності монтажу використовують багатофункціональні роз'єми. Спеціальну стяжку не роблять.

Види нагрівальних матів для відкритих майданчиків

DEVImat DTIK – нагрівальні мати devi з двожильним екранованим кабелем (2 холодних кінця). Система призначена для укладання в/під асфальт і дозволяє захищати відкриті майданчики від промерзання, льоду та снігу. Мат чудово переносить високу температуру асфальту при укладанні.

Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати потрібний вид нагрівального мату діві. Додатково можна оформити замовлення послуги виміру та монтажу теплої підлоги, і наші співробітники виконають роботу якісно та вчасно.

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106