Официальный дилер в Украине

Які бувають терморегулятори для теплої статі?

Нагрівальний елемент, датчик, терморегулятор – від правильного вибору цих елементів системи тепла підлога залежить від ефективності її роботи. Багато хто помилково вважає, що вибір терморегулятора не має особливого значення, адже серцем теплої підлоги є нагрівальний кабель або мат. Але чому ціна на ці невеликі прилади в залежності від моделі може відрізнятися в кілька разів?

Справа в тому, що керування теплою підлогою здійснюється саме за допомогою терморегулятора. Вибравши оптимальну модель, ви можете не тільки зробити свій будинок комфортнішим, але й оптимізувати витрати на електроенергію. Глобально терморегулятори поділяються на два види – прості та програмовані. Про їх переваги та недоліки ви дізнаєтесь із цієї статті.

Прості терморегуляторы працюють за принципом вимикача. Їхня головна (і по суті єдина) функція - включати/вимикати нагрівальний елемент і підтримувати температуру в заданому вами режимі. Такі прилади, у свою чергу, можуть бути механічними та цифровими. Різниця між ними незначна. Перші складаються з кнопки вкл/вкл та реле, яким здійснюється контроль температури. Інші мають цифровий дисплей, на якому відображається інформація про температуру в приміщенні.простые терморегуляторы Devi

простые терморегуляторы Devi

Незважаючи на досить скромний перелік функцій, такі терморегулятори користуються популярністю. Адже можливість програмувати роботу теплої статі потрібна далеко не завжди. Наприклад, якщо тепла підлога Деві використовується для локального обігріву у ванній кімнаті, найпростішого терморегулятора буде більш ніж достатньо.

Програмовані терморегулятори дають вам практично безмежні можливості керування теплою підлогою. Залежно від особливостей конкретної моделі, ви зможете:

  • керувати системою теплу підлогу або повним опаленням приміщення;
  • встановлювати режими з комфортною та зниженою температурою, що дозволяє заощаджувати електроенергію без шкоди комфорту;
  • керувати теплою підлогою з будь-якої точки світу за допомогою програми DEVIsmart;
  • створювати теплові сценарії на кожен день тижня, орієнтуючись на свій графік та ритм життя;
  • прогнозувати витрати на електроенергію завдяки вбудованому лічильнику.

программируемые терморегуляторы Devi

программируемые терморегуляторы Devi

 

Програмований терморегулятор devi придбати стоїть у тому випадку, якщо система тепла підлога є основним або єдиним джерелом обігріву.

Також це чудовий варіант для заміських будинків, дач та котеджів. За допомогою програми ви можете заздалегідь, до свого приїзду, прогріти будівлю, і ваше перебування в ньому буде комфортним.

26.02.2019

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106