Официальный дилер в Украине

Вибір обладнання для системи «тепла підлога»: основні правила

Тепла підлога – одна з найдовговічніших систем, яка може бути встановлена у квартирі. Звичайно ж, за умови дотримання всіх будівельних норм, інструкцій та правил монтажу. Не останню роль у життєздатності теплої підлоги грає правильність вибору всіх його складових: нагрівального елемента, датчика температури, терморегулятора і навіть ізоляційного шару.

На які характеристики кожного з елементів системи тепла підлога варто звертати особливу увагу, і що може вплинути на ваш вибір?

1. Гранично можливий рівень збільшення статі

Звичайно ж, електрична тепла підлога займає певне місце та його установка завжди пов'язана зі збільшенням висоти підлоги. Від того, як ви готові підняти його рівень, залежить вибір нагрівального елемента. Якщо ця позначка перевищує 3 см, ми рекомендуємо віддати перевагу нагрівальному кабелю. Але якщо товщина всієї конструкції має бути мінімальною – вибирайте нагрівальний мат.

2. Призначення теплої підлоги: основне або додаткове джерело обігріву

Установка теплої підлоги цілком може замінити централізоване опалення. Але й не змушує вас це робити. Ви можете використовувати його локально, наприклад у ванній або дитячій кімнаті. Але від очікуваних функцій системи залежить, який придбати терморегулятор devi

простий або програмований.

Перший варіант працює за принципом вимикача, і в ряді випадків цього буде більш ніж достатньо. Але якщо ви хочете керувати системою дистанційно, встановлювати сценарії обігріву в залежності від дня тижня, знати скільки електроенергії витрачає система - вибирайте програмований пристрій.

3. Необхідна потужність системи

Окрім попереднього пункту, цей показник залежить від низки факторів: площа обігріву, тепловтрати приміщення, вид покриття для підлоги. Що ж до останнього, то тут відразу наведемо цифри: під дерев'яне покриття рекомендується встановлювати нагрівальний елемент потужністю трохи більше 80 Вт/м2, інших 100 – 160 Вт/м2.

Мінімальні втрати втрати - неминуче явище навіть у самому ізольованому приміщенні. Але якщо під вами знаходиться опалювальне приміщення або взагалі вулиця, слід серйозно підійти до формування ізоляційного шару. І, відповідно, вибрати потужніший нагрівальний елемент.

Перед вибором кабелю або мату, вам варто визначити площу обігріву, тобто ту ділянку підлоги, на яку можна прокласти нагрівальний елемент. Враховуйте необхідні відступи від стін (5-10 см) і ті місця, де стоятимуть важкі меблі. Під нею теплої статі не повинно бути! Чим менше площа обігріву, тим потужнішим має бути кабель, щоб достатньо нагрівати кімнату.

26.01.2019

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106