Официальный дилер в Украине

Терморегулятор для теплої підлоги: підключати чи ні?

Системи теплої підлоги стають все популярнішими і навіть приходять на заміну основному опаленню. Вони не тільки допомагає опалювати, але також позбутися вогкості в приміщенні. Для того, щоб температура в будинку була оптимальною та комфортною, необхідно встановити теплорегулятор. Так ви зможете стежити за градусами та попередьте перегрів підлог.

Функції регулятора:

  • Стежить за температурою повітря у будинку. Він включає і вимикає підігрів підлоги у міру того, як остигає та нагрівається приміщення. Таким чином, у будинку завжди буде тепло, але без зайвих витрат електроенергії.

 

  • Економить електрику. З терморегулятором ви можете стежити за тим, як довго працює підлога і коли її можна вимкнути. Також є моделі, в яких інтегрований таймер. Ви можете встановлювати час роботи підлоги та мінімальну температуру (економний режим, коли вдома нікого немає).

 

  • Забезпечує безпеку. Датчик стежить за тим, яка температура підлоги, наскільки сильно вона гріє і не допускає, щоб вона перевищувала допустиму норму. Це убезпечить вас від перегорання і ваша тепла підлога прослужить набагато довше.

 

  • Контролює роботу теплих підлог Devi у всьому будинку. Деякі моделі можуть регулювати систему теплих підлог у всіх кімнатах у будинку. Також є деякі з них, які можуть контролювати температура та підлоги та повітря в кімнаті.

 

Підготовка

Перед тим, як встановлювати регулятор, уважно прочитайте інструкцію та дізнайтеся точну послідовність дій. У різних фірм вони можуть відрізнятись. Також необхідно придбати гофротрубу. Без неї встановити регулятор не можна. У деяких випадках вона йде у комплекті. Діаметр, який потрібний – 16 мм. Врахуйте і те, що довжина труби залежить від того, наскільки високо ви плануєте розташувати датчик.

Установка

Датчик встановлюють за допомогою гофрованої трубки. Його закладають прямо у стяжку. Перед цим слід досліджувати місце, де він стоятиме. Датчик на відповідному місці буде не тільки зручнішим у використанні, а й допоможе всій системі працювати без перебоїв. Один з варіантів- терморегулятор Devi  придбати можна у магазині електрофурнітури. Однак перед його встановленням слід врахувати:

  • датчик має бути поруч із розеткою;
  • відповідна відстань від підлоги – більше одного метра;
  • біля дверей слід монтувати його так, щоб вони відчинялися в протилежний бік;
  • не ставити біля вікон.

Зверніть увагу, що регулятор слід підключати після того, як перевірили навантаження теплої підлоги. Також не забудьте вимкнути подачу електрики перед тим, як встановлюватимете датчик.

20.12.2018

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106