Официальный дилер в Украине

Тепла підлога перестала працювати: можливі причини та шляхи їх усунення

Ваша тепла підлога відпрацювала вам вірою та правдою кілька сезонів, а тепер у вас чомусь мерзнуть ноги? Це тривожний сигнал, який варто звернути увагу. Звичайно ж, найкраще залучити до вирішення цих проблем спеціаліста, але первинну діагностику ви можете зробити самостійно за інструкцією, викладеною у цій статті.

Отже, насамперед варто переконатися, що проблема справді є. Можливо, несправна робота теплої статі – це ваше суб'єктивне сприйняття. Якщо ви використовуєте систему як додаткове джерело опалення, то з відключенням централізованої подачі тепла у вашій квартирі, природно, стало прохолодніше. Звідси й відчуття, що тепла підлога більше не гріє.

Але якщо проблема реальна, вона може бути укладена в одній із трьох головних складових системи: терморегулятор, датчик, нагрівальний елемент.

1. Несправність терморегулятора.

Терморегулятор– це "мозок" теплої статі, саме він керує всією системою. Якщо цей прилад вийшов з ладу, то нагрівальний елемент не отримує ніяких сигналів. Первинна діагностика в даному випадку дуже проста: перевірте, чи дисплей світиться, чи відображаються на ньому всі необхідні символи.

Поломка терморегулятора не є критичним збоєм у роботі системи, адже його заміна не складе особливих труднощів.

2. Несправність датчика.

Саме датчик є сполучною ланкою між нагрівальним елементом та терморегулятором. Якщо він посилає неправильні сигнали або виходить з ладу, перестає працювати вся система. Виявити, що проблема саме в цьому приладі також не складно, адже сучасні терморегулятори мають систему контролю над датчиками. Щодо заміни датчика, то вона можлива в тому випадку, якщо його встановили за всіма будівельними нормами. На жаль, часто датчики варварськи заливають стяжкою. У такому разі замінити прилад буде складно.

Найпоширеніша помилка, пов'язана з датчиком, допускається на етапі встановлення. Датчик повинен знаходитись на однаковій відстані від витків кабелю. Інакше він передчасно фіксуватиме високу температуру нагрівання і посилатиме помилковий сигнал терморегулятору. В результаті система вважає, що вона вже достатньо нагрілася, а ви тим часом продовжуватимете мерзнути.

3. Несправність нагрівального елемента.

Якщо ви виключили всі попередні варіанти, швидше за все, проблема полягає в нагрівальному кабелі чи маті. Для того, щоб остаточно переконатися в цьому, вам знадобиться спеціальне обладнання для вимірювання опору. Тому для такої діагностики ми радимо запросити спеціаліста.

Пам'ятайте: тепла підлога – одна з найнадійніших і найдовговічніших систем. При правильному монтажі та експлуатації всіх її елементів проблем із неполадками не виникне!

05.01.2024

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106