Официальный дилер в Украине

Сім помилок вибору, встановлення та експлуатації теплої підлоги

Тепла підлога – одна з найнадійніших і довговічніших систем, призначених для встановлення у звичайній квартирі. Виробники нагрівальних елементів стверджують, що кабелі та мати можуть прослужити навіть довше, ніж сама будівля! Все, що від вас вимагається - дотримуватися рекомендацій від виробника. Адже кілька грубих порушень інструкцій та будівельних норм можуть безповоротно зіпсувати цю систему.

Тому в цій статті ми хочемо застерегти вас від помилок у роботі з системою тепла підлога.

1. Невідповідність нагрівального елементу виду покриття для підлоги.

Перед покупкою нагрівального елемента ви повинні чітко розуміти, яке покриття підлоги будете використовувати в кожному приміщенні. Бо нагрівальный кабель встановлюється виключно в стяжку, звичайний мат - під плитковий клей, а мат сухої установки - прямо під покриття. Поміняти щось після монтажу системи неможливо.

2. Неправильно розрахована площа укладання.

Купувати нагрівальний елемент "на око" точно не варто: ви або придбаєте зайве, або залишитеся без тепла в частині приміщення. Для початку визначтеся з площею поверхні, яку покриє тепла підлога. Потрібно просто від загальної площі приміщення відібрати ту площу, яка буде зайнята габаритними меблями (мати та кабелі не повинні знаходитися під дуже важкими предметами).

3. Не підготовлено поверхню підлоги.

Перед встановленням системи поверхню підлоги слід ретельно очистити від будівельного сміття та пилу. Інакше вони завадять нагрівальному мату на клейовій основі надійно зчепитися із підлогою. Тому монтуємо систему тільки після того, як пропилососили та обробили підлогу ґрунтовим розчином.

4. Недоречний поспіх.

Навіть після закінчення всіх робіт нагрівальний мат не можна включати близько 10 днів, а кабель – близько місяця (точні терміни кожної моделі вказані в інструкції). Цей термін слід обов'язково витримати, інакше ваша тепла підлога так і не буде введена в експлуатацію.

5. Економія на дрібницях.

Безперечно, тепла підлога є досить дорогою системою. Але, по-перше, згодом він окупиться. А по-друге, економія на дрібницях може коштувати вам дуже дорого. Вивести кабель із ладу може економія на кількості кріпильних елементів. Якщо їх недостатньо, вільні частини кабелю можуть піднятися в шарі стяжки. Внаслідок такого порушення кабель перегріватиметься і згодом вийде з ладу.

6. Неправильне розташування датчика температури.

У системі тепла підлога цього приладу є суворо обумовлене місце – між сусідніми витками кабелю. Некоректне розміщення впливатиме на точність показань, що надходять від датчика до терморегулятора. Наприклад, якщо розмістити його занадто близько до стіни, він фіксуватиме занижену температуру і змусить систему використовувати більше електроенергії для обігріву.

7. Неправильний вибір терморегулятора.

Ця помилка прямо не вплине на працездатність нагрівальних елементів, але точно вплине на квитанції на електроенергію Вибравши програмований терморегулятор, ви зможете ефективно керувати обігрівом приміщення і розумно економити.

Найкращий спосіб уберегти себе від цих помилок – довіряти монтаж системи лише кваліфікованим фахівцям!

28.12.2023

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Запрошуємо до співпраці регіональних торгових представників

Доставка из официального магазина Devi

Доставка і оплата

Доставка по Україні - згідно з тарифом "Нової пошти".

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактна інформація

Замовлення обладнання для монтажу системи «тепла підлога», а також виклик майстрів здійснюється за телефонами: (044) 586-46-40, (067) 408-91-06.

Акции и скидки в магазине Devi

Акції та знижки

Співпрацюючи з нами, клієнти можуть скористатися акціями, що постійно діють, і розраховувати на хороші знижки.

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106