Официальный дилер в Украине

Переваги та недоліки електричної і водяної теплої підлоги

Одним з найактуальніших способів опалення житлових приміщень є установка додаткової системи обігріву. Ті недоліки, якими відрізняється робота центрального опалення, відсутні в роботі установки «тепла підлога devi». Особлива популярність теплих підлог останнім часом пов'язана з тим, що сучасні власники міських квартир і заміських будинків зацікавлені у створенні комфортних умов проживання в будинку, а також прагнуть раціонально використовувати енергоносії.

Організувати обігрів підлоги можна різними способами, але в будь-якому випадку процес розподілу тепла відбувається більш раціонально і якісно. Найпоширенішими варіантами обігріву вважаються водяні та електричні підлоги. Установка одного з типів відбувається після проведення порівняння між різними характеристиками. Кожен із варіантів має свої переваги і недоліки, які важливо враховувати в конкретному випадку. 

Електрична тепла підлога: влаштування і експлуатація

Робота системи електричного обігріву підлоги залежить від того який нагрівальний кабель використовується в даному випадку. Кабель являє собою з'єднання численних проводів, які виготовляють з особливих сплавів. Принцип роботи полягає в перетворенні електричної енергії в теплову енергію. Кількість тепла, яке виділяється, може незначно змінюватися. Встановлюючи терморегулятори можна регулювати кількість тепла, виробленого теплою електричною підлогою. Для обігріву 1 квадратного метра площі потрібно устаткування потужністю близько 130- 160Вт. Як показує практика, близько 30-45% потужності вдається заощадити, завдяки установці терморегуляторів. Виходить, що використовуватися буде не більше 55-70% потужності. Крім того, система не працює цілодобово. Якщо проаналізувати відгуки про єлектричну теплу підлогу, то для нормального обігріву приміщення досить 6-8 годин роботи на добу.

Монтаж електричного нагрівального кабелю DEVIflex під тротуарну плитку

Безумовно, всі розрахунки є приблизними. Насправді багато залежить від того, яку температуру в приміщенні встановлять самі мешканці. Зазначені дані можуть змінюватися як у більшу, так і в меншу сторону. 

Електрична тепла підлога, призначена для установки в житлових приміщеннях, абсолютно безпечна для людини, оскільки електромагнітні випромінювання двожильного нагрівального кабелю мізерно малі в порівнянні з допустимими нормами. Коли неможливий повний демонтаж підлоги, радять встановлювати нагрівальні мати.

Монтаж електричного нагрівального кабелю DEVIflex під плитку

До переваг системи «електрична тепла підлога» слід віднести:

  • економія у витраті електроенергії; незважаючи на обігрів значній площі житлового приміщення, при встановленні системи витрата електроенергії ненабагато перевищує аналогічну витрату енергоресурсів при роботі будь-якої побутової техніки;
  • основним елементом установки є електричний нагрівальний кабель, тривалість експлуатації якого набагато вища, ніж термін експлуатації труб в системі водяної підлоги.
  • легкість монтажу електричної теплої підлоги в порівнянні з водяною; монтаж можна здійснити самостійно, скориставшись порадами фахівців.

До недоліків слід віднести більш високу вартість установки на великих об'єктах.

Тепла водяна підлога: влаштування і експлуатація

В якості теплоносія використовується вода, підключення якої можливо завдяки системі центрального опалення. Для ефективної роботи системи важлива постійна циркуляція гарячої води, для чого необхідно використовувати насос. Якщо установку насоса виключити, необхідно враховувати вплив сил гравітації. Таке рішення здійснити на практиці набагато складніше.

Монтаж водяної теплої підлоги під плитку

До переваг системи «водяна тепла підлога» слід віднести:

  • низьку вартість енергоносія (води) в порівнянні з електричним струмом.

Серед недоліків системи наступні:

  • функціонування системи ускладнюється за відсутності насоса, який забезпечує нормальний тиск в системі;
  • найменше пошкодження комунікацій може призвести до порушення роботи; висока ймовірність протікання;
  • установка водяної підлоги в міській квартирі виконується тільки після отримання відповідного дозволу про можливості підключення до системи центрального опалення та водопостачання; на практиці отримати такий дозвіл практично неможливо;
  • подібна система негативно позначається на обігріві сусідських квартир, оскільки тепла вода повертається в систему в охолодженому стані.
  • монтаж системи водяного теплої підлоги дещо дорожчий, ніж монтаж системи, де в якості теплоносія використовують електричний струм.

Висновок

Найчастіше, систему «водяна тепла підлога» встановлюють в заміських будинках, які набагато дешевше і вигідніше обігріти за допомогою такої установки. Електричну систему використовують для обігріву міських квартир. Цей варіант є переважним і економічно вигідним з різних аспектів.

13.09.2013

Партнеры магазина Devi

Партнерам

Приглашаем к сотрудничеству региональных торговых представителей

Доставка из официального магазина Devi

Доставка и оплата

Доставка по Киеву - 50 грн. 
Доставка по Украине - согласно тарифу "Новой почты".
Бесплатная доставка по Киеву при заказе от 2000 грн.

Заказ оборудования для монтажа системы тёплый пол Devi

Контактная информация

Заказ оборудования для монтажа системы «тёплый пол», а также вызов мастеров осуществляется по телефонам: (044) 586-46-40, (067) 233-55-87.

Акции и скидки в магазине Devi

Акции и скидки

Сотрудничая с нами, клиенты могут воспользоваться постоянно действующими акциями и рассчитывать на хорошие скидки

Менеджер по продаже Devi Алексей Малекин

Алексей Малекин

менеджер

+38 (067) 2335587

Менеджер по продаже Devi Светлана Синицина

Светлана Синицина

менеджер

+38 (067) 4089106